5 משחקים שהושקו לאחרונה לגיר VR ולאוקולוס ריפט

5 משחקים שהושקו לאחרונה לגיר VR ולאוקולוס ריפט

חברת אוקולוס עושים עבודה טובה בכך שהם מביאים תכנים חדשים לפלטפורמת ריפט שלהם. הספרייה של אוקולוס מכילה מאות משחקי מציאות מדומה וחוויות שמאפשרים לכם לראות, לשחק ולחוות בדרכים חדשות.

רק השנה, הם כבר הפיצו והכריזו על כותרי VR כמו Robo Recall , Lone Echo, Echo Arena ו Marvel Powers United VR. נכון, אלה הכותרים הענקים שהם הפיצו, אבל יש עוד המון משחקים בסיפרייה שרק יצאו, שהם מהנים ומרגשים לא פחות.

למטה תוכלו לראות 5 משחקים חדשים שהושקו לפלטפורמת אוקולוס ריפט:

FORM – פלטפורמת אוקולוס ריפט – $11.99

FORM הוא משחק מציאות מדומה חדש לפלטפורמת אוקולוס ריפט בו אתם נכנסים לנעליו ושולטים במוחו של מדען פיסיקאי גאון בשם ד"ר דווין אלי. אתם תצללו לעולם מרתק של חקר זכרונות, חלומות ופחדים שם יהיה עליהם להרכיב את החלקים לפזל על מנת לפתוח מעברים לעולמות מקבילים.

בזמן שאתם מתקדמים במהלך המשחק, פותרים עוד חידות, וחוקרים סביבות חדשות הכל נעשה הרבה יותר מורכב וקשה לפתרון. עם כל שלב וצעד שתעברו במשחק, ותפתרו עוד חידות אתם תשחררו מגבלות על מוחו של ד"ר אלי, וכך בעצם תתקדמו לרמות גבוהות יותר של תודעה, בדרך לגלות את גורלו האמיתי של ד"ר אלי.

FORM שפותח על ידי Charm Games שוחרר במקור לפלטפורמת HTC VIVE אבל עכשיו הוא הותאם גם לריפט.

Spark of Light – סמסונג גיר – $7.99

במשחק Spark of Light, אתם תעזרו לדמות המרכזית בשם ניורו שיוצא למסע להחזיר את ה "the light of day" על מנת להעיר את חבריו שאיבדו את כוחות הקסם שלהם ונפלו לשינת עולמים. דמות מסתורית חטפה את Sun-Bug שנתנה לו ולחבריו אור אינסופי ששמר על האנרגיות שלהם.

עכשיו זה טורו של ניורו להציל את היער המכושף בו הוא חי ולהחזיר את השמחה שהוא וחבריו חלקו. משחק זה מתאים לפלטפורמת גיר VR.

A Night Sky – סמסונג גיר – חינם!

A Night Sky הוא משחק בלעדי לפלטפורמת סמסונג גיר מבית Coatsink Studio, בו אתם יכולים לשבת לצד מדורה ולהנות מהכוכבים בזמן שאתם שומעים את רחש הגחלים. על ידי שימוש בשלט שחקנים יכולים לחבר קווים בין הכוכבים על מנת "לצייר" בכיפת השמיים.

בזמן שאתם מגלים צורות שונות וקונסטלציות שונות, תוכלו לפתע לשים לב כיצד יצורים מדהימים קמים לתחייה. שימו לב בזמן שהם מתחילים לזוז, לגלוש ולרחף ברחבי העולם המדומה הקסום הזה.
המשחק חינמי לחלוטין, אז למה לא לנסות אותו?

Ocean Rift: Education Update – אוקולוס ריפט – $9.99

Ocean Rift הוא הספארי הימי הראשון בעולם שנוצר במציאות מדומה, בו אתם יכולים לחקור את העולם שמתחת למים. תוכלו לחקור את החיות הימיות כמו דולפינים, כרישים, צבי ים, כרישים לוויתניים, נחשי ים, לוויתנים, חתולי ים ואריות ים ואפילו דיזואורים ימיים.

במשחק Ocean Rift תוכלו לבקר ב 12 סביבות ימיות שבכל אחת מהן חיות מגוונות ושוניות אלמוגים יפהפיות. מבין המקומות תוכלו לראות מקומות כמו שונית האלמוגים, אוניות טרופות, לגונות, החוג הארקטי ומים עמוקים פרה היסטוריים.

Obscura – אוקולוס ריפט – $9.99

אתם אוהבים חוויות מפחידות במציאות מדומה? אז המשחק Obscura בהחלט המשחק בשבילכם – והוא ימתח את הגבולות של עד כמה משחק יכול להיות משחק אימה. כותר מציאות מדומה מפחיד זה זורק אתכם ישר לתוך עולם אימרסיבי לתוך מעגל של פחד ואימה.

אתם תתמודדו כנגד יישות עקשנית ובלתי נראית. תקבלו במשחק מספר כלים שיעזרו לכם להתמודד עם העתיד לתקוף אתכם ואת המוח שלכם. במשחק מציאות מדומה זה יהיה עליכם לשמור על העיניים פקוחות לרווחה ועל האוזניים חדות בזמן שאתם מגלים ומגששים בסביבה שלכם.

הדבר הייחודי במשחק Obscura הוא סגנון המשחק שאינו מסתמך על תנועה או אלימות. במקום זאת, השחקנים יחווה סיפור אקראי לחלוטין ואירועים בלתי צפויים. כל אירוע או שלב יהיו מפתיעים ומרעננים. לכן, אם אתם אוהבים חוויות מציאות מדומה מפחידות, המשחק Obscura בשבילכם!

המשיכו לבדוק את הבלוג שלנו כדי לקבל עדכונים לגבי משחקי מציאות מדומה חדשים ל HTC Vive, Samsung Gear VR ו Oculus Rift.

No Comments

Post A Comment