בואו לפגוש את רמברנדט במציאות מדומה

בואו לפגוש את רמברנדט במציאות מדומה

רמברנדט הרמנזון ואן ריין ידוע כאחד הציירים הטובים בהיסטוריה. הוא יצר כמה מיצירות האמנות המפורסמות ביותר ואפילו עזר לעצב את המשמעות של "מציאות מדומה".
נכון שאי אפשר לפגוש במציאות את הצייר הזה, אבל חברת Oculus יצרה חוויה חדשה וייחודית במציאות מדומה תחת השם Meeting Rembrandt בה תוכלו לפגוש בפעם הראשונה את רמברנדט.

חווית המציאות המדומה פותחה על ידי אולפני Force Field Studios, ובחוויה אינטראקטיבית זאת במציאות מדומה אתם נלקחים למאה ה 17, שם אתם פוגשים באופן אישי את רמברנדט. תוכלו אפילו לראות איך הצייר המפורסם יצר את העבודות השנויות שלו כמו ה Night Watch.

החוויה שבמשחק Meeting Rembrandt היא די ייחודית מכיוון שהם השתמשו בשחקן אמיתי והכניסו אותו לתוך הסביבה המדומה. המפתחים הצליחו לשחזר את ביתו של רמברנדט באמסטרדם והוסיפו פרטים נוספים בנוסף לשחקן האנושי על מנת להפוך חוויה זאת לייחודית במינה.

בנוסף, בחוויה של Meeting Rembrandt תוכלו לקחת חלק בעלילה, והדמות שמולכם תגיב לפעולות שלכם, בכך החוויה הופכת להרבה יותר אימרסיבית ומרשימה.
הכותר החדש הזה למציאות מדומה זמין לפלטפורמת סמסונג גיר VR ובחנות אוקולוס.
הדבר הכי טוב: המשחק חינמי לחלוטין!

אם אהבת את החוויה הזאת, יש עוד כותר מציאות מדומה תחת השם The Night Cafe שמאשפר לכם לחקור את העולם של וינסנט ואן גוך. גם חוויה זאת זמינה לפלטפורמות של סמסונג גיר VR ובחנות של אוקולוס.

לפוסט המקורי

No Comments

Post A Comment